Čerpadla pro průmysl i domácnost
Prodej profesionálních čerpadel pro průmysl, zemědělství, klimatizace, chlazení a domácnost

Čerpadlo PQm 80 Pedrollo

Monobloková jednostupňová čerpadla s periperálním - turbínovým oběžným kolem

kliknutím zvětšíte
Čerpadla Pedrollo PQ
Čerpadla Pedrollo PQ Čerpadla Pedrollo PQ Rozpad čerpadla PQ
Kód:41PQ80A1
Výrobce:Pedrollo
Cena: na dotaz
DPH:21 %

Monoblokové jednostupňové čerpadlo v litinovém provedení
jednofázové 750 W
max průtok 50 l/min
dopravní výška 66 m

POPIS ČERPADEL


Čerpadla PEDROLLO typových řad PK a PQ jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí bez samonasávací schopnosti (dále jen čerpadla) sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, turbínové oběžné kolo a ucpávková lucerna.Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým nebo jednofázovýmelektromotorem.


PROVOZNÍ PODMÍNKY


Maximální dopravní množství v závislosti na typové velikosti: 90 l/min
Maximální dopravní výška v závislosti na typové velikosti: 100 m
Maximální sací výška (čerpadla nemají samonasávací schopnost): 8 m
Maximální teplota čerpané kapaliny: +60o C
Maximální teplota okolí: +40o C
Maximální hladina hluku: 70 dB


Čerpadla jsou určena pro čerpání čisté pitné nebo užitkové vody z přírodních nebo jiných zdrojů bez mechanických nečistot. Čerpadla typových řad PK a PQ jsou vhodná pro své technické parametry do vodovodních tlakových (automatické domácí vodárny) a chladících řadů, pro závlahu a pod. Maximální sací výška čerpadel s minimálními ztrátami v sacím potrubí opatřeném zpětnou klapkou je 7 m. Mezní pracovní hodnoty čerpadel (dopravní výška – tlak, dopravní množství) jsou uvedeny na továrních štítcích umístěných na víčku svorkovnice elektromotoru.


POZOR: čerpadla PEDROLLO PK a PQ nejsou vhodná pro čerpání korozívní, hořlavé a výbuchem nebezpečné tekutiny nebo vody s obsahem oleje a olejové emulze. Čerpadla se nesmí provozovat v prostředí s nebezpečím výbuchu !


Čerpadla se nesmí provozovat mimo hodnoty stanovené v jeho technické dokumentaci, zvláště pokud se týká čerpané kapaliny, dopravovaného množství, otáček,
měrné hmotnosti, tlaku, teploty a příkonu.

Copyright © www.pedrollocz.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.pedrollocz.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace